USŁUGI

Oferujemy cięcie, obróbkę i grawerowanie w różnego rodzaju materiałach, nie tylko dla przemysłu. Od wykonywania liter przestrzennych i kasetonów dla branży reklamowej, wycinanie i grawerowanie szablonów, uszczelek, grawerowania napisów, grafiki, aż do wykonywania form do termoformowania. maksymalny rozmiar pracy plotera: 170x210 cm, wysokość obróbki - 30 cm.

WYCINANIE Z PŁYT Z TWORZYW SZTUCZNYCH
Przyjmujemy zlecenia na wycinanie z wszelkich materiałów własnych, jak i powierzonych - płyty komorowe, kanalikowe, pleksi (Pmma), akrylowe, Pe, Pet, PCW, folie polimerowe, płyty warstwowe i kompozytowe oraz karton i tektura (lita i falista).

FREZOWANIE I GRAWEROWANIE
Oferujemy je na materiałach własnych oraz klienta. Od usług wykonywanych na materiałach miękkich, takich jak drewno, sklejka, płyty drewnopochodne (mdF, HdF i inne), tworzywa sztuczne i kompozytowe, laminaty wielowarstwowe, aż do stali konstrukcyjnych, nierdzewnych, kolorowych itp.

FORMY DO TERMOFORMOWANIA
możliwość przestrzennej obróbki materiałów (3d) daje sposobność wykonywa- nia form: z drewna, materiałów drewnopochodnych (mdF), żywic, płyt i pianek modelarskich, aluminium i jego stopów itp. Oferowana jednorazowa wysokość - 30 cm.

SKANOWANIE 3D
W ramach usług wykonywanych na ploterze CnC, oferujemy skanowanie 3d obiektów o różnych kształtach i wielkościach, wykonanych z różnych materiałów. możemy również od razu wykonać prototypowanie zeskanowanych elementów.

KASETONY I LITERY PRZESTRZENNE
Wykonujemy podświetlane kasetony jedno- i dwustronne standardowe oraz nietypowe np. z dibondu z wycietągrafi ką lub logotypami. Wycinamy z pleksi lub innych tworzyw litery lub grafikę pod wykonanie przestrzennych napisów.

TABLICE PAMIĄTKOWE, FIRMOWE, INFORMACYJNE
Oferujemy szeroka gamę tablic wycinanych i grawerowanych z różnych materiałów. najbardziej efektowne - grawerowane w płytach metalowych - tablice firmowe oraz pamiątkowe. rozmiary maksymalne tablic: 170 x 210 cm.

MATRYCE DO TŁOCZEŃ
grawerowane w twardych metalach matryce do tłoczeń, również na gorąco. Oferujemy różne grubości płyt, w zależności od przeznaczenia matrycy. niezwykła dokładność i wysoka precyzja.

OBUDOWY I PULPITY STEROWNICZE
nawet te najbardziej skomplikowane obudowy czy pulpity dla urządzeń elektronicznych oraz automatyki przemysłowej, nie stanowią dla nas problemu. Wycinamy otwory (okrągłe, prostokątne i nietypowe) i jednocześnie jesteśmy w stanie wygrawerować trwały każdy opis nie ulegający zniszczeniu czy wytarciu.